Loading...
Biz Kimiz 2018-07-21T14:54:19+00:00

Türkiye’de iş sağlığı ve güvenliği (İSG) alanında ilk olan OSGB Premium, 81 ilde tek merkezli olarak bünyesinde gerekli donanıma sahip uzman ve hekim kadrosu ile sektöründe profesyonel çözüm ortaklığı sağlamaktadır.

OSGB Premium olarak, faaliyette olduğumuz İş Sağlığı ve İş Güvenliği Hizmet alanında 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği yasası ile bu yasa kapsamında yürürlüğe giren diğer mevzuat hükümleri çerçevesinde tüm işletme ve işyerleri için tanımlanmış olan yasal yükümlülükleri yerine getirmeyi hizmet yönetim politikası olarak belirlemiş, ulusal platformda yenilikçi, kaliteli, araştırmacı, dinamik, güvenilir ve en çok tercih edilen marka olma ilkesini benimsemiş bulunmaktayız. Her geçen gün kendini yenileyen, başarının bir sınırı olmadığını düşünen anlayışımızla emin adımlarla yolumuza devam bir firmayız.

Çünkü hızlı ve güvenilir hizmetin doğru adresiyiz. İhtiyaç duyduğunuz tüm işlemleri tek merkez üzerinden gerçekleştiriyoruz. OSGB Premium sayesinde İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim sistemi ile tüm çalışmaları kolayca yönetebilmenize imkân veriyoruz. Müşterilerimize 7/24, kesintisiz ve kaliteli hizmet sağlıyoruz. Hizmet verdiğimiz tüm iş yerleri ile verimliliği en üst düzeye çıkaracak biçimde iş birliği içinde çalışıyoruz.

Kurum bünyesindeki tüm işlemlerin takibini kolayca yapabilmenizi sağlayarak hizmet verilen iş yerleri ve kurumunuzun tüm verilerini dinamik raporlar sayesinde istatistiksel olarak listeleyebiliyoruz. Hizmetlerimizde müşterilerimizin iş akışını ön planda tutuyor, hizmet süresince iş akışının aksamaması için özel çalışma planları geliştiriyoruz.

OSGB Premium kullanıcılarına işlerini kolaylaştıran, zaman ve maliyet tasarrufu sağlayan, yönetsel kararların alınmasında, düzenleyici ve önleyici aksiyonların planlanmasında etkin rol oynayan entegre bir çatı sunmaktayız. Birimlerdeki tüm prosesler, yasal mevzuata uygunluk kriterleri esas alınarak, yazılım programı sayesinde rahatça yönetilebilmektedir.

Bütün sektörlere hizmet verebilecek altyapıya sahip olan OSGB Premium, her türlü işletmenin İSG konusundaki ihtiyaçlarını standartların üzerinde bir içerik ve entegrasyon sistem yapısı sağlayarak yerine getirebilmektedir. Kullanıcı dostu ara yüze sahip yazılım ile dünyanın her yerinden iş yerinizin ve çalışanlarınızın son durumlarını görecek, en hızlı şekilde veri kontrolünü ve analizini yapacak bir sisteme sahip olacaksınız. 81 ilde ve farklı birçok sektördeki işletmelere hizmet vermek için ihtiyacınız olan organizasyonu OSGB Premium sayesinde kontrol edebileceksiniz.

Platform içerisinde mevcutta kullanılan iş sağlığı ve iş güvenliği işlemlerini firmanızdaki süreçlere uygun modelleyerek sizin isteğinize göre yapılandırabilir tüm kullanıcılar için her adımın eksiksiz tamamlanmasını sağlayabilmekteyiz.

İşyerlerinde iş sağlığı ve güvenliği hizmet performansının ideal seviyeye ulaşabilmesi için yapılması gereken sürekli iyileştirme çalışmalarını, OSGB Premium sayesinde gerek mevzuat gerek altyapı gerekse saha uygulamaları açısından ulusal İSG yönetim sistemi ile gerçekleştirmekteyiz.

OSGB Premium, “ölçülemeyenin yönetilemeyeceği” gerçeğinden hareketle, günümüzde giderek yoğunlaşan küresel rekabet karşısında başarılı olabilmek ve sürekli değişime ayak uydurabilmek amacıyla verimliliğin ölçülebilmesi, değerlendirilmesi ve artırılmasında kullanılabilecek ölçüm ve değerlendirme kriterleri ile 81 ilde hizmet veren tüm ittifak üyesi OSGB’leri rahatlıkla denetleyebilmektedir. Bu platform sayesinde dokümantasyonda standardizasyonu sağladığı gibi veri akışı ve temininde kontrolün OSGB Premium ekibi tarafından olduğunu taahhüt etmekteyiz.

Kullanıcıların iş sağlığı ve güvenliği konusundaki bütün bilgi ve faaliyetlerinin toplandığı ve değerlendirildiği merkezi bir sistemin amacı; işyeri denetimlerinin anlık olarak yapılabilmesine, ayrıca hizmet verilen firmaların hem yazılım programları ile hem de alanında oldukça deneyimli bilirkişi uzman ve hekimlerce projelerde yerinde adım adım denetlenmesine olanak sağlamaktadır.

Verilen hizmetin yüksek kalitede olması aynı zamanda sürdürülebilir verimliliğin sağlanması, ittifak üyesi OSGB’lerin belirlenmiş kriterler doğrultusunda sürekli denetimi sayesinde gerçekleştirilmektedir.

6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu’nun yürürlüğe girmesiyle birlikte mevzuat uygulamalarını yerine getirmekte zorlanan işyerleri, bu konuda İSG profesyonelleri tarafından sağlanan hizmetlerden sonuna kadar yararlanabileceklerdir.

İş Sağlığı ve Güvenliği hizmetlerini “OSGB PREMIUM” ile tek bir noktadan almanız;

  • Zaman tasarrufu ve Uygun maliyet,
  • Hukuki güvence,
  • Kolay yönetilebilir olması,
  • Kaliteli ve güçlü hizmet ağı sunması,
  • Hizmetlerin yerel etkilerden uzak, rasyonel bir şekilde yürütülebilir olması,
  • İSG görevlerinin süreç diyagramı üzerinden izlenebilir olması,
  • Tüm çalışanların eğitim, muayene, iş kazası vb. formlarının tek ekran üzerinden takip edilebilir olması,
  • Tüm işlemlerin yazılım programı sayesinde sorgulanabilir ve raporlanabilir hale getirilmesi,

Avantajlarını sağlamaktadır.